דלתות כניסה מזכוכית - ויטרינות מזכוכית- מראות אור קריסטל

דלתות זכוכית – דלתות כניסה, ויטרינות מזכוכית

דלתות זכוכית לבתים ובניינים

במאמר זה נפרט על דלתות הזכוכית.

דלתות כניסה זכוכית לבניינים

דלתות זכוכית, הקרויות גם דלתות סיקורית הם דלתות כניסה המשמשות כדלתות כניסה לבניינים. דלתות הכניסה מזכוכית עשויות מזכוכית מחוסמת ובזכות חומר הגלם שלהן, הן אטרקטיביות במיוחד. הזכוכית מאפשרת חשיפה לנוף הנשקף בחוץ, וכך הרחוב החצר או הגינה הופכים להיות חלק בלתי נפרד מהחלל הפנימי של הבנין, המבנה או הבית.
הפשטות המינימליסטית של דלת הזכוכית נותנת דגש מיוחד ליופיו של הלובי או של הכניסה לבניין, למבנה או לחנות.

השימוש בדלתות זכוכית מאפשר יצירה של חלל לובי אשר מופרד למתחמים ולחללים, באופן עדין ונעים בשילוב עם בטיחות מקסימלית.
דלתות הזכוכית יכולות לבוא כאשר הן משולבות בחומרים נוספים או עם פרופיל מינימלי. דלתות זכוכית רבות מגיעות גם ללא פרופיל כלל ומשולבות בויטרינות וקירות מסך.
דלתות הזכוכית וויטרינות זכוכית יוצרות שקיפות המעניקה תחושת חלל נרחב הרבה יותר מאשר בשימוש בחומרים אחרים. דלתות כניסה מזכוכית וויטרינות זכוכית מעניקות תחושה של חלל מלא באור, בסגנון מינימליסטי ונקי.

דלתות זכוכית לבתים

כשמעצבים את הבית יש צורך במתן תשומת לב רבה לחללים שבו ועל קו עיצוב אחיד שיחבר את החללים זה לזה תוך שימוש בשפה עיצובית שתכלול את כל חללי הבית.
בעיצוב המודרני מושם דגש רב על עיצובים ועבודות זכוכית המשולבות בו כחלק אינטגרלי מהקו העיצובי המודרני של הבית כגון דלתות זכוכית לחדרים, דלתות זכוכית לחדרי אמבטיה, דלתות זכוכית לארונות, דלתות זכוכית למקלחונים ועוד.
בשנים האחרונות אפשר להתאים דלתות זכוכית בשפע של עיצובים ושל אפשרויות ולהתאימן למסחר של סגנונות וטעמים עיצוביים.

מראות אור קריסטל - דלתות זכוכית
שימוש דלתות זכוכית במשרד

איפה אפשר להתקין דלת זכוכית לבית

ניתן להתקין דלת מזכוכית לשימושים מגוונים בבית ובמשרד.
דלת כניסה מזכוכית לחדר שינה, דלתות זכוכית לארונות בחדר השינה, דלתות זכוכית למטבח, דלתות זכוכית לחדר האמבטיה ועוד

מהם השימושים של דלתות זכוכית למשרד

במשרדים שבהם לרוב יש צורך במתן אוירה עיצובית ושקיפות בחלל וכן רצון של המעצבים להפוך את המשרד כחלק אינטגרלי מהנוף או מהסביבה שבו הוא ממוקם, יש שימוש רב בדלתות מזכוכית.
ניתן להתקין דלתות זכוכית במשרד, דלתות בחדרי ישיבות במשרד, דלתות במשרדי קבלה, דלתות בלובי הכניסה לבניין ועוד. ככלל – כמעט בכל מקום שבו קיימת דלת רגילה, יש אפשרות להתקנה של  דלת זכוכית. דלתות זכוכית משולבות ויטרינות פופולריות מאוד במשרדים.

דלתות זכוכית אור קריסטל
ויטרינה

האם ניתן לומר בפה מלא שדלת זכוכית היא דלת בטוחה?

דלתות זכוכית של אור קריסטל עשויות מזכוכית מחוסמת עבה מאוד. הזכוכית המחוסמת האיכותית שאנו מייצרים באור קריסטל שבתל אביב היא זכוכית חזקה פי ארבע מזכוכית רגילה, והיא מגנה על דלת הכניסה משבירה, היסדקות ופגיעות בשלמות הזכוכית. במקרים נדירים ביותר בהם דלת הזכוכית אכן עלולה להישבר- היא תישבר לרסיסים קטנים ביותר שאי אפשר להיפצע מהם. על כן אין כל סכנה בהתקנת דלת זכוכית.

מה היתרונות של דלתות זכוכית?

לדלתות זכוכית יש יתרון בכך שהיא בעלת מראה מינימליסטי ומודרני, ומעניקה שפה עיצובית אלגנטית ומלאה בטעם טוב, לצד בטיחות מלאה שהזכוכית המחוסמת מעניקה לדלתות זכוכית מודרניות.

אילו סוגים של זכוכית מתקינים בדלתות?

דלתות זכוכית יכולות להגיע באינסוף עיצובים יפהפיים ובמגוון סוגים ומינים של זוכיות. ניתן לשלב בדלת זכוכית שקופה או זכוכית צבעונית. ניתן ליצור דלת כוכית אטומה ודלת זכוכית חלבית. אני מייצרים גם דלתות זכוכית עם הדפסים יפהפיים ודלת זכוכית בהזרקת חול ועוד.

כיצד מנקים דלתות זכוכית?

היתרון הגדול של דלתות זכוכית הוא בפשטות הניקוי שלה- מעט חומר לחלונות ומגבת נייר והדלת נקייה, שקופה ונוצצת, ונראית כאילו היא חדשה לגמרי גם אם היא יוצרה לפני שנים.

כתבות נוספות העשויות לעניין אותך

מקלחון פינתי

מראות אור קריסטל ייצור מקלחון פניתי לפי מידה בכל הנוגע להזמנת מקלחון לפי מידה, קיימות אפשרויות רבות. תוכלו לבחור בין

קרא עוד »

מראות ללובי

מראות לובי לבניין משותף מראות לובי הן תוספת פופולרית יותר ויותר לכל בניין משותף. לא רק שהם מוסיפים נופך של

קרא עוד »
WhatsApp chat

לקבלת הצעת מחיר

התקשרו 072-390-1148
או מלאו את הפרטים

דילוג לתוכן